14.05
2022

Ogólnopolskie szkolenie dla dyrygentów chórów i zespołów śpiewaczych

Ogólnopolskie szkolenie 

„Praca z zespołem według teorii
uczenia się muzyki E.E. Gordona” 

dla dyrygentów chórów i zespołów śpiewaczych 


Szkolenie odbędzie się 14 maja 2022 r. w godz. 10:00-14:00 w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie przy ul. Dolna Panny Marii 3

Prowadzący: Miłosz Gawryłkiewicz

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy do 10 maja 2022 r.:
muzyka.choralna.wok@gmail.com 

Organizator:

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie

Koordynatorzy:

Irena Sołtan-Wąsik

Petro Chyryk

Współorganizatorzy: 

Narodowe Forum Muzyki - Akademia Chóralna „Śpiewająca Polska”

prof. dr hab. Małgorzata Nowak

dr Izabela Urban


  • Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

  • Udział w szkoleniu jest darmowy. Liczba miejsc jest ograniczona. O możliwości udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu i wyżywienia oraz nie odpowiada za rzeczy zaginione.

  • Uczestnicy nie są objęci ubezpieczeniem NNW w trakcie trwania szkolenia.

  • Organizator informuje, że prowadzi dokumentację fotograficzną i multimedialną szkolenia, która będzie wykorzystywana bez ograniczeń czasowych w kontekście dokumentalnym, informacyjnym oraz promocyjnym przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.


Warsztaty poprowadzi: 

Miłosz Gawryłkiewicz trębacz, nauczyciel, aranżer. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracował/współpracuje z m.in. z Big Band „Katowice” prof. Andrzeja Zubka, Big Band „Kalatówki” Zbigniewa Namysłowskiego, Eljazz Big Band, Eliasz Orchestra, Orkiestra Adama Sztaby, Orkiestra Tomka Szymusia („Festiwal Polskiej Piosenki”, „Taniec z Gwiazdami”), Szymonersi („Szymon Majewski Show”), Kukla Band, Paweł Kukiz i zespół Piersi, Gang Olsena, Jamal, T Love, Ania Dąbrowska, Maryla Rodowicz, Uniatowski, Kapela ze Wsi Warszawa, Foton, Around Jazz Quintet, Milomania, Varsovia Brass. W latach 2006 - 2020 wykładał na UKW w Bydgoszczy, gdzie uczył improwizacji w oparciu o teorię uczenia się muzyki Edwina E. Gordona. Współpracuje z Polskim Towarzystwem im. Edwina E. Gordona oraz Fundacją Kreatywnej Edukacji jako wykładowca kursów gordonowskich. Jest także współtwórcą idei koncertów gordonowskich (m. in. - od dziesięciu sezonów - „Smykowe granie” w Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie).