Spektakl komediowy „Cudowna Terapia”

Spektakl komediowy „Cudowna Terapia”

„Cudowna terapia” to znakomita komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada:

Joanna Dorek: Dominika Ostałowska

Walenty Dorek: Dariusz Kordek

Terapeuta: Andrzej Młynarczyk


Na spektakl zapraszamy 23 kwietnia o godz. 17:00 do sali widowiskowej POK „Dom Chemika”.


Bilety do nabycia w kasie POK tel. 81458 67 21 i na Biletyna.pl

Zamówienia grupowe: tel. 515 400 723.


Szczegóły na stronie:
https://domchemika.pl/aktualnosci/spektakl-komediowy-cudowna-terapia.html

Galeria